Seriál

Upgrade !

8. května 2012 v 17:09 | maass

Stěhujeme se na nový server ! PS: Tady už mě nehledejte !

Po neodmítnutelné nábídce, kterou jsem dostal ze strany serveru Edna.cz sem se rozhodl udělat obrovský upgrade fan stránky seriálu Revenge. Určitě jste si všimli, že tady dlouhu nepřibily žádné nové články. To proto, že jsou přesunuty na novou stránku www.edna.cz/revenge , kde mám více prostoru, možností a hlavně větší možnost propagaci seriálu/článků/mně samotného. Na Edně se mi líbí, hlavně je tam skvělá parta :) . Tak se tam občas zastavte a koukněte co je nového.

Váš Maass.

Revenge

1. února 2012 v 18:28 | maas
Mladá dívka Emily Thorne se přestěhuje do sousedství plného lidí, kteří netuší, že se přišla pomstít těm, co zničili její rodinu.

Toto není příběh oodpuštění...
Vítejte v Hamptons, třpytivý svět neuvěřitelného bohatství a privilegií, kde se skrývají tajemství - a nic není chladnějšího než pomsta. Ale bez ohledu na to, jakj sou hlídané, nemohou být skrývány navždy. Je snadné pochopit, proč je tedy Hamptons tak exkluzivní. Emily Thorneová (Emily Van Camp) je nejnovější obyvatelkou Hapmtons. Ve všech ohledech se zdá být přátelskou a chytrou dívkou od vedle, ale s temným rodinným tajemstvím. Na Emily není nic takového, jak se na první pohled zdá. Před 17 lety byl její otec svými sousedy odsouzen na doživotí za zločin, který nespáchal. Emily svého otce už nikdy neviděla a její dětství bylo plné hněvu, ztráty a zrady. Nyní se vrací s novou totožností s jediným úmyslem - pomstít se. Victoria Graysonová je hlavou Graysonovi rodiny a pomyslnou úřadující královnou v Hamptons, která celých 17 let skrývá tajemství - její podíl na zničení Emilina života. Jejím manželem je Conrad Grayson, muž, který je ochoten udělat cokoliv, aby se z jakékoliv ošemetné situace dostal. Nolas Ross je spojen s Emilinou minulostí, přítomností a zná její tajemství. Jack Porter strávil celý svůj život pomáháním svému otci s rodinnou hospodou a když mu osud zanese do jeho života zpět Emily, kterou zná ze svého dětství, tak jí není schopen odolat. S pomocí své jediné kamarádky Ashley se Emily zaměřuje na svou první oběť a uvádí svůj promyšlený plán do pohybu.

Vysílání: Středa v 22.00 na ABC

Hrají: _Madeleine Stowe jako Victoria Grayson
__Emily VanCamp jako Emily Thorne
__Henry Czerny jako Conrad Grayson
__Gabriel Mann jako Nolan Ross
__Ashley Madekwe jako Ashley Davenport
Česká upoutávka :

O seriálu

1. února 2012 v 18:22 | maas
Revenge/Pomsta je americké televizní drama, které vysílá na ABC. Bylo inspirováno románem Hrabě Monte Cristo od Alexandra Dumase. Hlavními hvězdami tohoto seriálu jsou Madeleine Stowe a Emily VanCamp. Premiéru měl 21.září 2011 a v současné době vysílá ve středu ve 22.00 na stanici ABC.
Ocenění:
Revenge byla nominována na oblíbené nové televizní drama 2012. Madeleine Stowe byla nominovaná na Zlatý glóbus jako nejlepší herečka v televizním dramatu.

Hodnocení :
První epizodu sledovalo více jak 10,02 milionů diváků a předběhla tak sledovanost seriálu CSI a Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti.
 
 

Reklama